Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası
Haberler

ZEYTİNDALI HAREKATI

ZEYTİNDALI HAREKATI
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye'nin Afrin bölgesine Zeytin Dalı isimli sınır ötesi harekatı tüm hızıyla sürmektedir.

T.Çimse-İş Sendikası olarak yaşanan gelişmeleri dikkatle izliyoruz. 

Millet ve Devlet olarak, savaşın tarafı olmak istemesek de Suriye'nin mevcut durumundan yararlanarak önce sınır bölgemizi ele geçirip daha sonra ülkemize bir tehdit oluşturacak terör gruplarını yok etme adına düzenlenen bu harekatı Türk İşçisi olarak yüreğimizle, gücümüzle ve gerekirse canımızla, kanımızla destekliyoruz.

Bunun siyasi bir durum değil Vatan savunması olduğuna inanıyoruz. Şunu da çok iyi biliyoruz ki; dünya kamuoyunda bu harekattan rahatsız olanlar, Büyük Ortadoğu Projesini destekleyenlerdir. 

Bu millet gittiği hiç bir toprağa kan ve göz yaşı götürmemiştir. Bilakis barış ve esenlik getirmiştir.

Kahraman ordumuzun en kısa zamanda terör gruplarını etkisiz hale getirip, bölgeyi huzura kavuşturduktan sonra mazlumların da duasını alarak yurdumuza dönmelerini Cenabı Allah'tan niyaz ediyoruz.

Operasyonlarda Şehit düşen vatan evlatlarına Allah'tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyor, harekatın ülkemize, milletimize ve bölgemize hayırlar getirmesini tam bir inançla ümit ediyoruz.

                                                                                            T.ÇİMSE-İŞ SENDİKASI
                                                                                         GENEL YÖNETİM KURULU
 


ZEYTİNDALI HAREKATI

Çimse-İş Sendikası

Türkiye Çimse-İş Sendikası. Tüm Hakları Saklıdır.