Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası
Haberler

DENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULU

DENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULU
T.Çimse-İş Sendikası Denizli Şube Olağan Genel Kurulu 13 Ağustos 2017 tarihinde Denizli Colossae Otelde gerçekleştirildi.

Genel Kurula Genel Başkan Zekeriye Nazlım, Genel Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları, Bölge Temsilcilerinin yanı sıra Türk-iş Bölge Temsilcisi Süleyman YILDIRIM Türk-iş Denizli il temsilcisi Recep Oktay ve birçok sendika ve STK temsilcisi katıldı.

Divan teşekkülünün ardından Divan Başkanı, T.Çİmse İş Sendikası Genel Sekreteri Hasan EMER Genel Kurulu açtı.

Genel Kurulda konuşan Denizli Şube Başkanı Yakup ÇETİN, Çimse-İş Sendikasının 2010 yılından sonraki vizyonunu ve neden bu vizyonun içerisinde yer aldığını anlattı.

Geride bıraktığımız dönemdeki çalışmalardan ve yeni örgütlenen iş yerlerinden bahseden ÇETİN, hiç hız kesmeden örgütlenme faaliyetlerinin süreceğini bildirdi.

Genel Kurulda söz alan Türk-İş Denizli İl temsilcisi OKTAY, örgütlenmenin önündeki engeller, Denizli'de sadece bir kaç sendikanın var olabildiği ve teşkilatlanmanın önemi gibi konulara değindi ve genel kurulun hayırlara vesile olması dileklerini iletti.

Ardında söz alan Türk-İş Bölge Temsilcisi YILDIRIM, Çimse-İş Sendikasının son 7 yıldaki yaptığı çalışmalardan övgü ile bahsederek Çimse-İş Sendikası zihinlerdeki özlenen sendikacılık anlayışı yolunda emin adımlarla ilerliyor şeklinde konuştu.

Örgütlenmenin önemine değinen YILDIRIM, Türk-İş olarak bu konuya bütün gücümüzle destek olacağız dedi.

Çalışma hayatına yönelik yapılan çalışmalar karşısında Türk-İş'in tutumunu ve bakış açısını dile getiren YILDIRIM Genel Kurulu tebrik ederek sözlerine son verdi.

Genel Kurulda Genel Başkanımız Zekeriye NAZLIM da bir konuşma yaptı.

Katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasına şehit ve gazileri anarak devam etti.

Ülkemizin içende bulunduğu durumu tarihimizden örneklerle anlatan NAZLIM, kurtuluşun yine bu necip millette olduğunu ve kimsenin bizi yıkmaya gücünün yetemeyeceğini 15 Temmuz Hadisesini örnek göstererek anlattı.

Çimse-İş Sendikasındaki 2010 vizyonuna değinen NAZLIM, elde edilen başarıların sebeplerini ortaya koydu.

7 yıllık kısa bir sürede yapılan çalışmalar ve bir sendikanın nasıl iki kat büyüdüğü konusunu açıklayan NAZLIM, başarının samimiyet, liyakat, özveri, diyalog ve ortak akıldan kaynaklı olduğunu dile getirdi.

Çalışma hayatının sorunlarını da ele alan NAZLIM, asgari ücret ve adaletsiz vergi sistemini eleştirdi.

Çimse-İş ailesi olarak var gücümüzle çalışacağız, haksızlıklarla mücadele edeceğiz, bu cennet vatanda kardeşçe yaşayacağız mesajı veren NAZLIM delegeleri selamlayarak konuşmasına son verdi.

Genel Kurul sonunda katılımcılara plaket takdiminde bulunuldu.

Divan Başkanı Hasan EMER'in Genel Kurulun sendikamıza ve Türk İşçi hareketine hayırlı olması dilekleriyle gündem sona erdi.  

DENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULUDENİZLİ ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULU

Çimse-İş Sendikası

Türkiye Çimse-İş Sendikası. Tüm Hakları Saklıdır.