Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası
Haberler

BİZİM SENDİKA

BİZİM SENDİKA
Genel Başkanımız Zekeriye NAZLIM'ın göreve geldiği günden bu yana her platformda dile getirdiği "Bizim Çocuklarımız Bizim Sendika Diyebilsinler Diye Yola Çıktık" düşüncesi kapsamında çocuklarımıza yönelik programlar devam ediyor.
 
2017-2018 öğretim yılının ilk dönemini tamamlayan çocuklarımıza yönelik bir Ankara gezisi düzenlendi. Ulu Önder Atatürk'ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir ve Kurtuluş Savaşı Müzesi, İstiklal Şairimizin İstiklal Marşını yazdığı ev ve tarihi Ankara evlerinin bulunduğu Hamamönü'nün yanı sıra panoramik bir şehir turu gerçekleştirildi.

Program Çimse Ankara otel'de sona ererken çocuklarımıza yönetim kurulu üyelerimiz Hasan EMER ve İbrahim YAĞŞİ eşlik etti.

Program hakkında konuşan NAZLIM; aile olmanın önemine vurgu yaparken geleceğin teminatı olan çocuklarımıza yönelik programların artarak devam edeceğini belirtti. 


BİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKABİZİM SENDİKA

Çimse-İş Sendikası

Türkiye Çimse-İş Sendikası. Tüm Hakları Saklıdır.