Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası
Haberler

BAYRAMINIZ KUTLU, ÇOCUK DERGİNİZ HAYIRLI OLSUN

BAYRAMINIZ KUTLU, ÇOCUK DERGİNİZ HAYIRLI OLSUN
Değerli Çimse-İş Üyeleri,
Kıymetli Çocuklarımız,

Egemenliğimizin sembolü, demokrasimizin hayat bulduğu ve Ulu Önder Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramınızı kutlar, başta geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız olmak üzere tüm milletimize daha aydınlık bir geleceğin müjdecisi olmasını temenni ederiz.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 98. yıl dönümünü idrak ettiğimiz bu anlamlı günde ülke ve millet olarak ecdadımıza bu cennet vatan için bir kez daha minnet duyarken, çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak için var gücümüzle mücadele ediyoruz.

Çimse-İş Sendikası olarak bu 23 Nisan'da çocuklarımıza özel bir yayın olan ÇİMSE-İŞ ÇOCUK Dergisini sizlerle buluşturuyoruz.

İçerisinde; çocuklarımıza yönelik faaliyetler, tarihi, kültürel ve bilimsel bilgiler, yararlı yazıların yanı sıra eğlenceli hikayeler, bulmacalar ve boyama sayfaları da yer almaktadır.

"Bizim Sendika" sloganıyla ilk sayısı çıkan Çimse-İş Çocuk Dergisi, bundan böyle düzenli olarak yayınlanacaktır ve dergide belirtilen adreslere yollayacağınız resimleriniz, yazılarınız ve benzeri içerikleriniz dergide yer alacaktır.

Çocuk Dergimizin hepinize hayırlı olması dileğiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı tekrar kutlar, sağlıklı günler dileriz.

T.ÇİMSE-İŞ SENDİKASI
GENEL YÖNETİM KURULU

BAYRAMINIZ KUTLU, ÇOCUK DERGİNİZ HAYIRLI OLSUN

Çimse-İş Sendikası

Türkiye Çimse-İş Sendikası. Tüm Hakları Saklıdır.