Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası Çimse İş Sendikası
Haberler

15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI

15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI
Genel Başkanımız Zekeriye NAZLIM, Örgütlü olduğumuz NG Grubun yeni fabrikası olan 15 Temmuz Şehitler Seramik Fabrikasının açılış törenine katıldı.

Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, Bakanlar, NG Grup Yetkilileri ve çok sayıda Kütahyalı katıldı.

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN "Bu güzel eserin ülkemize kazandırılmasında emeği geçen Nafi Güral'a, Erkan Güral'a ve NG Grubun tüm yöneticilerine, şehitlerimizin adına ve şanına ithaf eden bu aileye gösterdikleri vefa sebebiyle milletim ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Mimarından işçisine, fabrikanın inşasında katkısı olan herkesi tebrik ediyorum" dedi.

Çimse-İş ailesi olarak üretiminin büyük bölümü ihracata dönük olan bu fabrikayı ülkemize ve milletimize kazandırdıkları için NG Grubuna tebrik ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI15 TEMMUZ ŞEHİTLER SERAMİK FABRİKASI AÇILDI

Çimse-İş Sendikası

Türkiye Çimse-İş Sendikası. Tüm Hakları Saklıdır.